Állásajánlat - Karrier

Ez a bejegyzés 2017. augusztus 28. napon hatályát vesztette!

Feladatok: az intézmény és telephelyei területén kisebb karbantartási munkák elvégzése, eszközök karbantartása, javítása, a kert és az utcai területek takarítása, gondozása, fűnyírás, locsolás, hóeltakarítás, síkosságmentesítés, kézbesítési feladatok ellátása az intézményi személygépkocsival.

A Zöld Bicske Nonprofit Kft. szelektív- és zöldhulladék gyűjtő kisteherautók vezetésére munkavállalókat keres a pilisvörösvári térségben.

Követelmény: B kategóriás jogosítvány.

A Zöld Bicske Nonprofit Kft. szelektív- és zöldhulladék gyűjtésére rakodókat keres a pilisvörösvári térségben.

Jelentkezés: info@zoldbicske.hu

Pilisvörösvár Város Önkormányzatának Képviselő-testülete pályázatot ír ki a Pilisvörösvár Város Önkormányzatának az egészségügyi alapellátás körzeteiről szóló 6/2005. (IV. 07.) önkormányzati rendelete 3. mellékletében megjelölt II. számú fogorvosi körzetre vonatkozó, területi ellátási kötelezettséggel történő, vállalkozói jogviszony keretében betöltendő fogorvosi tevékenységre.

Ez a bejegyzés 2017. június 02. napon hatályát vesztette!

Ligeti Cseperedő Német Nemzetiségi Óvoda a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A § alapján pályázatot hirdet Ligeti Cseperedő Német Nemzetiségi Óvoda német nemzetiségi óvodapedagógus munkakör betöltésére.

Feladatok: a jogszabályokban meghatározott esetekben az építési munka engedélyezése, épület, építmény bontásának elrendelése, építésügyi hatósági eljárások lefolytatása.

Elvárások:
Egyetemi vagy főiskolai szintű építészmérnöki vagy építőmérnöki végzettség.

Helyi időjárás

Derült
Hétfő 12/18 10%
Derült
Előrejelzés: ma hűvösebb lesz mint tegnap.
Derült
Kedd 12/19 10%
Derült
Derült
Szerda 12/20 10%
Derült

Előrejelzés dec. 15 – 20 -ig, az az ma péntektől – jövő hét szerdáig : Ma pénteken borongós időnk lesz egész nap. Reggeltől – délutánig, majd átmenetileg szünet után estétől – reggelig újabb esők,...

Folytatás >

Képviselő-testületi ülések

A Képviselő-testület következő rendes ülésére 2017. december 14. napján (csütörtök) 18 órától kerül sor a Polgármesteri Hivatal Tanácstermében.

Észrevételek

Ha bármilyen kérdése, észrevétele van a honlappal kapcsolatban, írjon a szerkesztőknek!