Pilisvörösvár Város Önkormányzata felvételre keres határozatlan időre fizikai, városgondnoksági feladatok ellátására 1 fő munkatársat

2017 . június 20 .

Feladatok: A Pilisvörösvár Város Önkormányzatának telephelyein keletkező fizikai, városgondnoksági jellegű teendők ellátása.

Elvárások: Legalább 8 osztályos általános iskolai végzettség megléte és szakiskolában / szakmunkás-képzőben szerzett szakmai végzettség.

Előny: B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil szervezeti háttér
  • Cafeteria
  • Határozatlan idejű munkajogviszony

Egyéb: A szerződéskötés feltétele: büntetlen előélet – erkölcsi bizonyítvány bemutatása

Jelentkezését:

Személyesen leadhatja ügyfélszolgálatunkon: 2085 Pilisvörösvár, Fő tér 1.
Levélben megküldheti: 2085 Pilisvörösvár, Fő tér 1. címre a pozíció megjelölésével.

Jelentkezés határideje: 2017. július 17. és utána folyamatosan.
A pozíció a jelentkezések elbírálását követően betölthető.

Érdeklődni lehet: Szente Éva HR referensnél
Tel: 26/331-688, E-mail: hr@pilisvorosvar.hu

Helyi időjárás

Borús
Holnap 09/24 20%
Borús
Felhős. A legmagasabb hőmérséklet 16°C. Szelek ÉK és változékony.
Helyenként felhős
Hétfő 09/25 10%
Helyenként felhős. A legmagasabb hőmérséklet 19°C. Szélerősség K 10 és 15 km/h közötti.
Kedd 09/26 10%
Helyenként felhős. A legmagasabb hőmérséklet 22°C. Szélerősség KÉK 10 és 15 km/h közötti.

Előrejelzés szept. 22 – 26 -ig, az az ma péntektől – jövő hét keddig : A csütörtöki cudar, igen csak szeles, viharos, kiadós esővel, és novemberi hideggel tarkított időjárás után, melyet egy hullámzó frontren...

Folytatás >

Képviselő-testületi ülések

A Képviselő-testület következő rendes ülésére 2017. szeptember 28. napján (csütörtök) 18 órától kerül sor a Polgármesteri Hivatal Tanácstermében.

Észrevételek

Ha bármilyen kérdése, észrevétele van a honlappal kapcsolatban, írjon a szerkesztőknek!