Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal felvételre keres, határozatlan időre közterület-felügyelői feladatok ellátására 1 fő köztisztviselő munkatársat

2016 . szeptember 21 .
Ez a bejegyzés 2016. szeptember 15. napon hatályát vesztette!

Feladatok:

A közterületek jogszerű használatának, a közterületen folytatott, engedélyhez kötött tevékenységek szabályszerűségének ellenőrzése. A közterület rendjére és tisztaságára vonatkozó jogszabály által tiltott tevékenységek megakadályozása, megszakítása, megszüntetése, illetve szankcionálása. Közreműködés a közterület, az épített és a természeti környezet védelmében, valamint közreműködés a közrend, és közbiztonság védelmében.

Elvárások:

  • közszolgálati vagy rendészeti középiskolai végzettség; vagy középiskolai végzettség és közszolgálati szakképesítés; vagy középiskolai végzettség és közterület-felügyelői vizsga,
  • a kinevezés feltétele az érvényes hatósági erkölcsi bizonyítvány,
  • a közterület-felügyelők egészségi, fizikai és pszichikai alkalmassági követelményeiről szóló 78/1999. (XII.29.) Eüm-BM együttes rendeletében foglalt feltételeknek való megfelelés,
  • „B” kategóriás jogosítvány

Egyéb elvárt kompetenciák:

Fizikai állóképesség, jó kommunikációs készség, önálló helyzetértékelés képessége, udvariasság.

Előny:

  • közterület-felügyeletnél vagy rendészeti vonalon legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • pilisvörösvári vagy környékbeli lakcím

Amit kínálunk:

  • stabil szervezeti háttér
  • cafeteria
  • határozatlan idejű kinevezés
  • illetmény a Közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvényben foglaltak szerint.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az Ön érdeklődését, és megfelel a pályázati feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát.

Önéletrajzát személyesen leadhatja ügyfélszolgálatunkon: 2085 Pilisvörösvár, Fő tér 1.
Önéletrajzát levélben megküldheti: 2085 Pilisvörösvár, Fő tér 1. címre, a pozíció megjelölésével.

A pozíció az elbírálást követően azonnal betölthető.

Érdeklődni lehet: Dandó-Kovács Rita HR referensnél
Tel: 26/331-688, E-mail: kovacs.rita@pilisvorosvar.hu

Helyi időjárás

Helyenként felhős
Holnap 08/17 0%
Helyenként felhős. A legmagasabb hőmérséklet 32°C. Szelek NyÉNy és változékony.
Derült
Péntek 08/18 0%
Derült
Túlnyomóan derült. A legmagasabb hőmérséklet 33°C. Szelek DDK és változékony.
Derült
Szombat 08/19 0%
Derült
Túlnyomóan derült. A legmagasabb hőmérséklet 32°C. DK a(z) NyDNy értékűre változó szélerősség később 15 és 30 km/h közötti értékű lesz.

Előrejelzés aug. 16 – 22 -ig, az az ma szerdától – jövő hét keddig : Ma szerdán továbbra is sok napsütés lehet, kevés felhővel az égen, és csupán napközben is csak meg-megélénkülő széllökésekkel, melynek irán...

Folytatás >

Képviselő-testületi ülések

A Képviselő-testület következő rendes ülésére 2017. augusztus 3. napján (csütörtök) 18 órától kerül sor a Polgármesteri Hivatal Tanácstermében.

Észrevételek

Ha bármilyen kérdése, észrevétele van a honlappal kapcsolatban, írjon a szerkesztőknek!