Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal Felvételre keres részmunkaidőben, határozatlan időre Főépítészi asszisztensi munkakörbe 1 fő munkatársat

2016 . november 14 .

Feladatok:

A Főépítészi tevékenységről szóló 190/2009. (IX.15) Korm. rendelet 8. § – ban meghatározott főépítészi feladatokhoz kapcsolódó asszisztensi feladatok ellátása (előterjesztések előkészítése, részvétel az ügyfélfogadásban, a főépítészhez érkező beadványok, levelek, kérelmek kezelése, döntésre előkészítése, települési vélemények előkészítése stb.)

Elvárások:

Egyetemi vagy főiskolai szintű építész végzettség.

Egyéb elvárt kompetenciák

Ügyfélközpontúság, terhelhetőség, konstruktív problémamegoldó készség.

Előny:

  • MapInfo program ismerete
  • Munkavégzés helyéhez közeli lakóhely.

Amit kínálunk:

  • Részmunkaidős (4 órás) álláslehetőség
  • Közszolgálati, határozatlan idejű jogviszony
  • Stabil szervezeti háttér
  • Cafeteria

Az illetmény a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvényben meghatározott illetményrendszer szerint kerül meghatározásra.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az Ön érdeklődését, és megfelel a pályázati feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát. Pályakezdők valamint gyed, gyes mellett dolgozni kívánó jelöltek jelentkezését is várjuk.

Jelentkezését személyesen leadhatja ügyfélszolgálatunkon: 2085 Pilisvörösvár, Fő tér 1. VAGY Levélben megküldheti: 2085 Pilisvörösvár, Fő tér 1. címre a pozíció megjelölésével.

Érdeklődni lehet: Kálmán Kinga Főépítész Asszonynál 06-30/228-0264 vagy Dandó-Kovács Rita HR referensnél 06-26-331-688-as telefonszámon.

Helyi időjárás

Helyenként felhős
Ma 03/23 20%
Helyenként felhős. A legmagasabb hőmérséklet 21°C. Szélerősség DDK 10 és 15 km/h közötti.
Holnap 03/24 10%
Helyenként felhős. A legmagasabb hőmérséklet 21°C. Szélerősség ÉNy 10 és 15 km/h közötti.
Szombat 03/25 0%
Helyenként felhős. A legmagasabb hőmérséklet 15°C. Szélerősség 10 és 15 km/h közötti.

Előrejelzés márc. 22 – 28 – ig, az az ma szerdától – jövő hét keddig : Ma szerdán változóan felhős időnk lehet több – kevesebb napsütéssel. Délutántól megnövekszik a gomolyfelhőzet, és éjszakáig t...

Folytatás >

Képviselő-testületi ülések

A Képviselő-testület következő rendkívüli ülésére 2017. március 14. napján (kedd) 18 órától kerül sor a Polgármesteri Hivatal Tanácstermében.

Észrevételek

Ha bármilyen kérdése, észrevétele van a honlappal kapcsolatban, írjon a szerkesztőknek!