Miben segíthetünk?

Új jegyző a Polgármesteri Hivatal élén

Új jegyző a Polgármesteri Hivatal élén
2022. március 23.

Pilisvörösvár Önkormányzatának jegyzői pályázata lezárult. A beérkezett jelentkezések közül a városvezetés településünk jelenlegi aljegyzőjét, Gergelyné Csurilla Erikát választotta a posztra. Az eredményről Fetter Ádám polgármester és Strack Bernadett alpolgármester a Polgármesteri Hivatal dolgozóinak a szerda délután tartott apparátusi értekezleten számolt be. „Aljegyző asszony hosszú évek óta nagy szakmai tudással, pontos, precíz munkával szolgálja városunkat. Emberséges, empatikus vezető, aki mind a kollégákkal, mind pedig a partnerekkel kiváló kapcsolatot ápol. Nagyon örülök, hogy megpályázta az állást, és hosszas győzködésünk után vállalta ezt a nehéz, felelősségteljes, ugyanakkor szép és megbecsült posztot, különösen ebben a kihívásokkal teli időszakban. Szeretettel gratulálok és sok sikert, jó egészséget kívánok a további közös munkánkhoz!”- mondta Fetter Ádám polgármester. Gergelyné Csurilla Erika a jegyzői munkakört 2022. április 1-től tölti be. Gratulálunk neki!

Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []