Pilisvörösvár
Miben segíthetünk?
Már német nyelven is elérhető városunk honlapja
Már német nyelven is elérhető  városunk honlapja
2023. január 16.

Már elérhető német nyelven is Pilisvörösvár honlapja, a városi weboldal főmenüjében a Werischwar feliratra kattintva. A menüpontban csaknem a teljes tartalom olvasható német nyelven, a magyarral megegyező struktúrában. A német verziót ajánljuk  nyelvgyakorlásként felnőtteknek és diákoknak egyaránt, valamint információforrásként külföldön élő ismerősöknek, rokonoknak. A web oldal fordítását a Németországban élő, pilisvörösvári kötődésű Guth Richárd készítette el, munkáját ezúton is köszönjük! A közeljövőben a Vörösvári Újság interjút is készít majd vele, melyből megismerhetik az olvasók városunkért végzett tevékenységét.

Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []