Miben segíthetünk?

Végső búcsút veszünk Krupp Lászlótól, Pilisvörösvár egykori alpolgármesterétől

Végső búcsút veszünk Krupp Lászlótól, Pilisvörösvár egykori alpolgármesterétől
2023. július 7.

Végső búcsút veszünk Pilisvörösvár korábbi alpolgármesterétől, Krupp Lászlótól 17 órakor a pilisvörösvári temetőben. Krupp László 1990-től alpolgármesterként, majd önkormányzati képviselőként szolgálta városunkat. Nyitott személyiségével és segítőkészségével mindig készen állt arra, hogy támogassa és segítse a közösségünket. Aktívan kivette a részét a rendszerváltoztatás idején a helyi közügyekből, elindult az 1990-es és 1994-es önkormányzati választásokon és mindkétszer elnyerte a választók bizalmát. Különösen fontos volt számára a kultúra és az oktatásügy. Elévülhetetlen érdemei vannak a Cziffra György Zeneiskola alapításában, a Gradus Óvoda létrehozásában, két általános iskolánk fejlesztésékben. Közéleti szerepvállalása mellett szerkesztette a Pilisvörösvár Ma című helyi újságot, folyamatosan szervezett koncerteket és kulturális rendezvényeket. Krupp László olyan ember volt, akire méltán büszkék lehetünk, mert nem csak szavakban, hanem tettekben is megmutatkozott elkötelezettsége az oktatás, a kultúra és Pilisvörösvár iránt.

 Ezúton fejezzük ki őszinte részvétünket családjának! Nyugodjon békében!

Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []