Miben segíthetünk?

Elhunyt Havas Ferenc városunk korábbi képviselője

Elhunyt Havas Ferenc városunk korábbi képviselője
2023. szeptember 7.

Életének 72. évében, 2023. szeptember 3-án elhunyt Havas Ferenc városunk korábbi önkormányzati képviselője. Havas Ferenc Pilisvörösváron született 1951-ben. Iskoláit is itt végezte, ezt követően pedig a kőfaragó szakmát sajátította el. Kezdetben a kőfaragó vállalatnál dolgozott, majd 1983-ban családi vállalkozást indított. Évekig a Pilisvörösvári Horgász Egyesület elnöki pozícióját töltötte be. Nagyon fontosnak tartotta a helyi ügyek támogatását és a közéletet, ezért 2002-ben indult az önkormányzati választásokon. Miután a lakosság bizalmat szavazott neki, 2002-2006 között képviselőként dolgozott szülővárosáért. Havas Ferencet gyermekei és unokái gyászolják.

Emlékét örökre megőrizzük. Részvétünk a gyászoló családnak!

Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []