A június 20-ra szervezett program során a gyerekek birtokba vehették az óriás ninja akadálypályát és a csúszdát a Búcsú téren, miközben a kézműves sarokban számos kreatív foglalkozás várta az érdeklődőket. Készültek levendulás alkotások, díszek és más kézműves munkák is, így mindenki megtalálhatta a számára legizgalmasabb elfoglaltságot.
A nyári melegben a vízpermetező hűsítő különösen népszerű volt, sokan ott frissültek fel két akadály teljesítése között. Jó hangulatú, kellemes szombati program volt, ahol a mozgás és az alkotás egyaránt helyet kapott.
Köszönjük a tűzoltóinknak a vízpermetet, valamint mindenkinek, aki ellátogatott hozzánk és velünk töltötte a nap egy részét!