Miben segíthetünk?

Pilisvörösvárról olvashatunk a Pest megye magazinban

Pilisvörösvárról olvashatunk a Pest megye magazinban
2021. június 1.
Dr. Fetter Ádám polgármester beszélt arról, hogy városunk miért különleges, miért jó itt élni, vagy ellátogatni hozzánk.

„A város gyönyörű helyen, a Pilis lábánál fekszik, Budapesttől 15 kilométerre. Minden évszakban más arcát nyújtja. Megunhatatlan, akár itt él az ember, akár csak látogatóba érkezik” – olvasható abban a dr. Fetter Ádámmal készített interjúban, amely a Pest megyei magazinban jelent meg.

A polgármester egyebek mellett arról beszél, hogy városunk miért különleges, hogy miért jó itt élni és milyen látnivalók, kulturális és művészeti programok várják a Pilisvörösvárra érkezőket, illetve arról is, hogyan képzeli el a település jövőjét.

A Pest megye magazin (Pannónia kincsei), a Magyar Nemzet május 27-i számában jelent meg. A városunkról szóló cikket a 27. oldalon találják, illetve online – lapogatható formában – a mellékelt linken.

Kapcsolódó linkek / dokumentumok
Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []