Pilisvörösvár
Szerdán kísérik utolsó útjára Botzheim Istvánt
Szerdán kísérik utolsó útjára Botzheim Istvánt
2021. július 19.

Utolsó útjára kísérik szerdán, július 21-én városunk egykori polgármesterét, Botzheim Istvánt. A temetés 16 órakor lesz a Pilisvörösvári Köztemetőben. A gyászmisét a búcsúztatás után, a ligeti Szent Család Templomban tartják 17 órakor.

Botzheim István két cikluson át, 1990-től 1994-ig és 1998-tól 2002-ig vezette városunkat. A szomorú hírt felesége, Botzheim Istvánné tudatta az Önkormányzattal. Az egykori polgármester 1946-ban született, három gyermek édesapja, többszörös nagypapa. Szeretnénk kifejezni őszinte részvétünket a gyászoló családnak.

A város Botzheim Istvánt saját halottjának tekinti, ennek megfelelően az Önkormányzat vállalja a temetés költségeit, illetve örökös sírhelymegváltást biztosít a Pilisvörösvári Köztemetőben, így is tisztelegve közszolgálati munkája előtt, amelyet Pilisvörösvárért végzett.  

Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []