Miben segíthetünk?

Leendő könyvelőjét keresi a Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal

2024. február 15.

A Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal felvételre keres könyvelő feladatok ellátására 1 fő munkatársat

Feladatok:

  • Könyvvezetési feladatok az ASP rendszerben az Államháztartás rendje szerint.
  •  Beérkező számlák rögzítése, kontírozása az ASP rendszerben.
  • A polgármesteri hivatal és a nemzetiségi önkormányzat könyvelési feladatainak elvégzése.
  • A könyvelés analitikus nyilvántartása, adminisztrációja.
  • Adatszolgáltatások a KGR rendszerben.
  • A nemzetiségi önkormányzat költségvetésének és zárszámadásának elkészítése, illetve a polgármesteri hivatal költségvetésének és zárszámadásának elkészítésében való közreműködés.
  • A nemzetiségi önkormányzat gazdálkodása tekintetében előterjesztések készítése, testületi ülésen való részvétel.

Elvárások:

  • Közgazdasági (pénzügy-számvitel) végzettség vagy mérlegképes könyvelői szakképesítés, vagy pénzügyi-számviteli felsőfokú végzettség.
  • MS Office word, excel megbízható ismerete.
  •  Erkölcsi bizonyítvány

Egyéb elvárt kompetenciák:

  • Minőségi munkavégzés, precizitás, terhelhetőség, határidők betartása
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség

Előny:

  • ASP program használatában szerzett szakmai tapasztalat.
  • Multischool program ismerete.
  • Közigazgatási alapvizsga megléte.
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil szervezeti háttér
  • Cafeteria
  • Egyéb juttatások

A jelentkezés részeként benyújtandó dokumentumok:

  • fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23) Korm.rendelet 1. sz. melléklete alapján
  • végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
  • adatkezelési nyilatkozat

Az illetmény a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011.évi CXCIX. törvényben meghatározott illetményrendszert figyelembe véve, megállapodás alapján kerül meghatározásra. A kinevezés feltétele 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel a pályázati feltételeknek, kérjük, küldje el jelentkezését e-mailben: a hr@pilisvorosvar.hu címre.

Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []