Miben segíthetünk?

Szociális asszisztenst keres a Napos Oldal (LEJÁRT 5.06.)

2021. április 22.
Irodai munkavégzésre munkatársat keresnek.

Városi Napos Oldal Szociális Központ Család- és Gyermekjóléti Központja felvételre keres
határozatlan időre, napi 8 órás munkaidővel szociális asszisztenst.

Feladatok:

  • irodai munkavégzés (iktatás, fénymásolás, szkennelés, nyilvántartások vezetése
    elektronikus felületen is, üzenetek kezelése, telefonos kapcsolattartás ügyfelekkel stb.)

Elvárások:

  • érettségi
  • felhasználó szintű számítógépismeret (Word, Excel és levelező programok,
    internet használat).

Előnyök:

  • szociális asszisztens képesítés; szociális/gyermekjólét területén szerzett legalább 3 éves
  • szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • közalkalmazotti bértábla és szociális ágazati pótlék szerinti bérezés,
  • cafeteria,
  • munkábajárási támogatás.

  • elektronikus formában a naposoldal@pilisvorosvar.hu e-mail címre küldött szakmai
    önéletrajzzal.
  • Érdeklődni lehet Péntek Beáta intézményvezetőnél, telefon: 06-26-330-310.

Továbbra is fogadjuk a munkaadók álláshirdetéseit, melyeket ingyenesen jelentetünk meg az önkormányzat online felületein. Hirdetésleadás: allashirdetes@pilisvorosvar.hu címen

Kapcsolódó linkek / dokumentumok
Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []