Miben segíthetünk?

Erdélyi testvérvárosunkban jártak városunk képviselői

Erdélyi testvérvárosunkban jártak városunk képviselői
2022. augusztus 11.

Erdélyi testvérvárosunkba látogatott múlt héten Fetter Ádám polgármester, Varga Péter és Fetter Gábor képviselő, valamint a Pilisvörösvári Önkéntes Tűzoltó Egyesület tagjai. A Borszéken töltött napok felszabadult légkörben, kötetlen beszélgetésekkel teltek, ami különösen örömteli, hiszen a járványhelyzet miatt erre hosszú időn keresztül nem nyílt mód.

Testvérvárosunk gyönyörű, természeti kincsekben gazdag település, nem meglepő, hogy sokan választják úticélul, ha kikapcsolódásra, sportolásra vagy pihenésre vágynak.

Több országból is érkezett küldöttség Borszékre, így a program új ismeretségek kialakítására, tapasztalatcserére is lehetőséget adott városunk képviselőnek.

Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []