Miben segíthetünk?

Az Ön véleménye is számít!

Az Ön véleménye is számít!
2021. november 15.

A városvezetés szeretné megismerni a Pilisvörösvár lakóinak véleményét településünk jelenlegi helyzetével, az eddigi és a tervezett fejlesztésekkel kapcsolatban, valamint a városlakók tapasztalt és elvárt életminőségét illetően. Ennek érdekében az Önkormányzat lakossági felmérést indított a vörösváriak körében. A kutatásról Fetter Ádám polgármester tájékoztatta a városlakókat a Közmeghallgatáson. A kérdőívet online lehet kitölteni a lenti linken. A november 11-én közzétett kérdéssorra már 216 ember válaszolt, amit ezúton is köszönünk!
Arra biztatunk mindenkit, hogy szánjon egy kis időt a válaszadásra, hiszen a beérkezett visszajelzések alapján végzi majd a városvezetés Pilisvörösvár további fejlesztését. Így városunk jövőjét közvetlenül is befolyásolni tudják a vörösváriak. A válaszadók között városi ajándéktárgyakat is kisorsolunk.
Kérjük töltse ki a kérdőívet és alakítsa együtt az Önkormányzattal Pilisvörösvár jövőjét!
https://bit.ly/3ngsKXl

Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []