Miben segíthetünk?

Látványterv és induló közbeszerzés - fejlemények leendő görparkunk ügyében

Látványterv és induló közbeszerzés - fejlemények leendő görparkunk ügyében
2023. augusztus 3.

Elindulhat a közbeszerzési eljárás, vagyis a tervezett pilisvörösvári görpark kivitelezőjének kiválasztási folyamata. A Képviselő-testület szerdán ült össze és döntött erről.

A fenti döntés azt jelenti, ismét közelebb kerültünk ahhoz, hogy a már meglévő pumptrack pálya szomszédságában megépülhessen a görpark is. Hamarosan tehát tovább gazdagodnak, színesednek a sportolási lehetőségek városunkban. Időközben a látványtervek is elkészültek, vagyis már láthatják, hogy fest Pilisvörösvár leendő görkorizásra, gördeszkázásra kialakított pályája – 400 négyzetméteren, rámpákkal, korlátokkal és lépcsőzetes elemekkel.

A pályázatot az Aktív Magyarország Program részeként futó Országos Görpark Program 2023 írta ki, a jó hír, miszerint városunk nyert, áprilisban érkezett: a pálya építésére a maximálisan elnyerhető 40 millió forintos összeget ítélték nekünk. A beruházás 48,19 százalékát finanszírozza a támogató, a fennmaradó összeget – több mint a felét – az Önkormányzat teszi hozzá.

Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []