Pilisvörösvár
Miben segíthetünk?
Köszönet a tűzoltóknak, polgárőröknek, rendőröknek, rendészeknek
Köszönet a tűzoltóknak, polgárőröknek, rendőröknek, rendészeknek
2022. szeptember 25.

Közös vacsorán mondtak köszönetet városunk vezetői Pilisvörösvár önkéntes tűzoltóinak, polgárőreinek, rendőreinek és rendészének, illetve a környékbeli településekről – Pilisszentivánról, Pilisjászfaluról, Solymárról, valamint Tinnyéről – érkező polgárőröknek és önkéntes tűzoltóknak, elsősorban a Vörösvári Napok zavartalan lebonyolításában nyújtott rendkívül fontos szerepükért. Mindannyian hozzájárultak ahhoz, hogy megőrizzék a rendet városunkban a rendezvény ideje alatt. A vendégek a vacsora mellé oklevelet és egy üveg bort kaptak elismerésként. Ezúton köszönjük, hogy munkájukkal segítették Pilisvörösvárt!

Kapcsolódó galériák
Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []