Miben segíthetünk?

Polgármesteri referenst keres a Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal

2024. június 27.
A Pilisvörösvári Polgármesteri Hivatal felvételre keres polgármesteri referenst határozatlan időre

Feladatok:

 - A polgármester napi munkájának segítése. A napi munkakapcsolatok szervezése, összehangolása hivatali vezetőkkel, intézményvezetőkkel, gazdasági társaságok vezetőivel, egyéb résztvevőkkel.

- A társadalmi és civil szervezetekkel, más önkormányzatokkal, társulásokkal, testvér településekkel való kapcsolattartás szervezése, segítése.

- A polgármester fogadóóráinak szervezése, lebonyolítása.

- A polgármester szakmai programjainak, protokolláris tevékenységének szervezése.

- Közreműködés az önkormányzati rendezvények előkészítésében.

- A polgármester mellett általános titkári feladatok ellátása, levelezés bonyolítása.

Elvárások:

- Felsőoktatásban szerzett oklevél, elsősorban jogi, közszolgálati vagy gazdaságtudományi (közgazdász) szakképzettség.

-  Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Microsoft office).

Egyéb elvárt kompetenciák:

-  Felelősségtudat, pontosság, terhelhetőség.

Egyéb feltétel:

- Büntetlen előélet – erkölcsi bizonyítvány bemutatása.

Előny:

-  Közigazgatási gyakorlat

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- stabil szervezeti háttér,
- megállapodás szerinti bér,
- teljesítmény alapján évi kétszeri jutalom,
- cafeteria.

A jelentkezés részeként benyújtandó dokumentumok:

- fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23) Korm.rendelet 1. sz. melléklete alapján

- végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata

- adatkezelési nyilatkozat

Az illetmény a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011.évi CXCIX. törvényben meghatározott illetményrendszert figyelembe véve, megállapodás alapján kerül meghatározásra. A kinevezés feltétele 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel a pályázati feltételeknek, kérjük, küldje el jelentkezését e-mailben: a hr@pilisvorosvar.hu címre.

Hírek []
Események []
Dokumentumok []
Aloldalak []